غیرفعال کردن لینک های بعضی کاربران

به دلیل گزارش گوگل از ثبت لینک های مخرب در سایت به ناچار مجبور به غیرفعال سازی و انتقال بعضی لینک ها به صفحه اصلی شدیم ...
چند نمونه از لینک های غیرفعال شده :

http://ytre.ir/شریک_زندگی_
http://ytre.ir/bCb
http://ytre.ir/eOQ
http://ytre.ir/sarvcrm
https://ytre.ir/eOJ
https://ytre.ir/eOQ

کوتاه کننده لینک بدون تبلیغات

در کوتاه کننده لینک عموما تبلیغات درون محوری صورت می بپذیرد. بازاریابی درونی یا همان تبلیغات درونی؛ تبلیغات تمام صفحه ای می باشد؛ یعنی آگهی های هستند که محتوای صفحه مورد نظر را پوشش می دهند. برای از بین بردن این آگهی ها باید یا روی تبلیغ مورد نظر کلیک شود یا چند ثانیه صبر نمایید تا گزینه خروج بر روی تبلیغ مورد نظر مشاهده شود. در ytre با حذف موارد اضافه، کاربران بدون اتلاف وقت به مقصدشان منتقل و تحلیل بازدید های لینک مربوطه در اختیارشان قرار می گیرد.

علل استفاده از کوتاه کننده های لینک

کوتاه کننده های لینک یک تکنولوژی برای وب می باشد که آدرس های الکترونیکی را به طور قابل ملاحظه ای کوتاه کرده و به صفحه ی مورد نظر هدایت می کند. این عمل با استفاده از تغییر مسیر (ریدایرکت کردن) آدرس های اینترنتی صورت می پذیرد. به گونه ای که با کلیک روی آدرس کوتاه شده ابتدا به سایت ارائه دهنده سرویس هدایت می شوید از آنجا به آدرس سایت اصلی منتقل می شوید.

کوتاه کننده لینک

بشر از زمانی که در دنیای وب فعالیت خود را آغاز نمود، توانست از مزایای فضای مجازی استفاده نماید و کسب و کار خود را رونق دهد. در راستای مزایای که فضای وب ایجاد نموده است برخی مشکلاتی از قبیل طولانی بودن آدرس های اینترنتی، عدم راحتی در کپی نمودن لینک ها ، نامفهوم بودن یکسری کاراکترها (مخصوصاً کاراکتر های فارسی) در آدرس صفحات و.... ، به وجود آمد. به همین دلیل بحث کوتاه کننده لینک ها مطرح شده است و سایت های برای برطرف نمودن این مشکلات با عنوان سایت های کوتاه کننده لینک ها یا همان link shortener به وجود آمد.