کوتاه کننده لینک بدون تبلیغات

در کوتاه کننده لینک عموما تبلیغات درون محوری صورت می بپذیرد. بازاریابی درونی یا همان تبلیغات درونی؛ تبلیغات تمام صفحه ای می باشد؛ یعنی آگهی های هستند که محتوای صفحه مورد نظر را پوشش می دهند. برای از بین بردن این آگهی ها باید یا روی تبلیغ مورد نظر کلیک شود یا چند ثانیه صبر نمایید تا گزینه خروج بر روی تبلیغ مورد نظر مشاهده شود.

دلایل کوتاه کننده های لینک بدون تبلیغات (معایب تبلیغات درونی)

این نوع آگهی ها مورد توجه بازاریابان زیادی است اما باید این نکته را مد نظر داشت که استفاده نا به جا و بیش از اندازه از این گونه تبلیغات در درون سایت ها و نیز اپلیکیشن ها چون کاربر را مجبور می نماید چندین دقیقه از هدف اصلی و کار مورد نظر خود دور بماند، مضر می باشد. این تبلیغات اغلب باعث می گردد که کاربران برنامه را حذف یا از سایت مورد نظر خروج پیدا نمایند.

مزایای تبلیغات محوری در سایت های کوتاه کننده لینک

این نوع تبلیغات به دلیل این که کل صفحه مورد نظر را پوشش می دهند و در هر دو صورت خروج یا مشاهده آن باید روی تبلیغ کلیک گردد به عنوان تبلیغات کلیکی مورد توجه بیشتر بازاریابان می باشد.

بازاریابی درونی برای چه نوع سایت های مناسب می باشد؟

به گفته گوگل: "تبلیغات درونی برای برنامه و یا سایت های که دارای تجربه کاربر خطی هستند، مناسب می باشند. یعنی برنامه یا سایت باید یک نقطه شروع و پایان روشنی داشته باشند. اگر برنامه یا سایتی دارید که این معیارها را برآورده نمی کند (مثلا برنامه های کاربردی مانند برنامه های چراغ قوه)، از یک نوع تبلیغ دیگر مانند تبلیغ بنری استفاده نمایید. "

کوتاه کننده لینک بدون تبلیغات

همان گونه که ذکر گردید برنامه ها و سایت های که در آن ها وقفه ای برای رفتن به قسمت دیگر دارند از این آگهی ها استفاده می کنند که نمونه ای از این سایت ها، سایت های کوتاه کننده لینک می باشند. در این نوع سایت ها کاربر با کلیک روی لینک مورد نظر اول تبلیغات درون شبکه ای را مشاهده می کند و بعد به صفحه ی مورد نظر هدایت می شوند که این امر در بیشتر مواقع باعث سردرگمی کاربران می شود و باعث می گردد که کاربران از هدف اصلی خود دور مانند به همین دلیل سایت را ترک می نمایند.

سایت ytre.irسایت کوتاه کننده لینک بدون تبلیغات می باشد یعنی در این سایت از هیچ گونه تبلیغات و آگهی های درون شبکه ای استفاده نشده است و کاربران می توانند به راحتی بدون هیچ وقفه ای، بدون اینکه از هدف اصلی خود دور مانند لینک مورد نظر خود را کوتاه نمایند و با کلیک روی آن به سایت مد نظر انتقال یابند.

مقالات کوتاه کننده لینک را در ytre مطالعه نمایید.